Eén Ferrari 458 MM Speciale graag!

by femmefrontaal
Ferrari 458 MM Speciale

“Mijnheer Ferrari, mag ik een op-maat-gemaakte Ferrari? Eentje met het chassis van een Ferrari 458 Speciale en het uiterlijk van een nieuwe hartstochtelijke Ferrari. En zullen we hem dan ‘Ferrari 458 MM Speciale’ noemen?”

Een overenthousiaste Britse eigenaar gaf deze opdracht aan de Italiaanse bouwer van supercars. Want hij wilde graag een ‘ouderwetse’ V8 uit een Ferrari 458 mixen met de looks van een nieuwe überFerrari. Met als resultaat dit gespierde steigerende paard: de Ferrari 458 MM Speciale.

De Ferrari is uitgevoerd in de kleur Bianco Italia (wit) en onderscheidt zich onder meer door een striping die een ode brengt aan de Italiaanse vlag. De unieke coupé heeft een compleet nieuw, met de handvervaardigd, koetswerk gekregen in een combinatie van aluminium met composiet koolstofvezel voor- en achterbumpers. Superlicht dus. De 458 MM Speciale is verder voorzien van nieuwe opvallende luchtinlaten aan de zijkant en een bad ass derriere.

Just enjoy the pica’s: Ferrari 458 MM Speciale

Ferrari 458 MM Speciale

Ferrari 458 MM Speciale

Meer van FemmeFrontaal

We gebruiken cookies om de site te laten werken, het gebruik te analyseren en advertenties relevanter te maken. Accepteren Lees verder

Privacy & Cookies Policy