Mercedes viert 50 jaar AMG met de beste speelgoedauto ooit

by femmefrontaal
Mercedes-AMG GT3 Edition 50

Mercedes-AMG viert zijn vijftigste verjaardag dit jaar! Dit wordt natuurlijk groot gevierd, met als hoogtepunt een gloednieuwe hypercar die gepremieerd zal worden tijdens de Frankfurt auto show aanstaande september. Maak je geen zorgen, dit betekent niet dat we tot september moeten wachten, gelukkig.

AMG komt namelijk met een special edition om dit iconische jubileum onvergetelijk te maken; de GT3 Edition 50

De special edition krijgt zijn eigen “50 YEARS AMG logo” en bestuurders krijgen zelfs een IWC horloge dat speciaal voor deze AMG gemaakt is. Maar het gaat ons natuurlijk niet alleen om de buitenkant. Deze AMG wordt namelijk niet uitgerust met een 4 liter twin-turbo V8 zoals in de GT road car, maar met een 6,2 liter V-8 zoals we die van het racemonster kennen. Van deze GT3 Edition 50 zullen er maar vijf (VIJF!) gemaakt worden, een hot item voor echt fans dus.
Mercedes-AMG GT3 Edition 50

Mercedes-AMG GT3 Edition 50
Bekijk ook het AMG-feestje op circuit Zolder waar FemmeFrontaal Evelin en Rowan bij aanwezig waren!

Meer van FemmeFrontaal

We gebruiken cookies om de site te laten werken, het gebruik te analyseren en advertenties relevanter te maken. Accepteren Lees verder

Privacy & Cookies Policy